Середа, 29 Травня, 2024

Динамік iPhone не працює? Ось як це виправити!

Динаміки в смартфонах використовуються для багатьох функцій: для відтворення музики, для прослуховування голосової пошти або здійснення телефонних дзвінків. Але що робити, коли на пристрої зник звук або суттєво знизилася його якість? У деяких випадках користувачеві доведеться відвідати сервісний центр, який спеціалізується на обслуговуванні техніки. Однак деякі проблеми з динаміком можна вирішити самостійно.

Як перевірити працездатність динаміків у iPhone?

Для початку трохи зсуваємо список потенційних причин за допомогою простого тесту. По-перше, перевірте, чи не підключені навушники бездротового зв’язку. Якщо ні, то перейдіть в “Налаштування” -> “Звук і тактильні відчуття” -> “Змінити за допомогою кнопок” і за потреби активуйте функцію. Це дозволяє використовувати механічні кнопки, розташовані на бічній панелі корпусу iPhone. Використовуйте ці органи керування для збільшення гучності та стежте за символами на робочій панелі:

  • дзвінок – виглядає як гучномовець і означає, що нічого не підключено;
  • символ Bluetooth означає, що підключено якийсь бездротовий пристрій і через нього потік звуку;
  • навушники — якщо ви бачите це незважаючи на відсутність дротових навушників, то швидше за все проблема в конекторі підключення, через що айфон розпізнає підключене обладнання.

Якщо програмним шляхом змінити ситуацію не виходить, то швидше за все вийшов з ладу один із динаміків. Його потрібно замінити, а знайти відповідний гучномовець для iPhone можна тут https://www.aks.ua/catalog/dinamiki/brand/apple

Коли чищення динаміків iPhone може допомогти?

Навіть найдрібніші частинки бруду можуть завдати шкоди вашому смартфону. У деяких випадках пил осідає на захисній решітці динаміка, що призводить до зниження рівня звуку. Буває, що сітка забита настільки, що користувач не чує взагалі нічого. Вирішити проблему звичайно можна за допомогою стисненого повітря, проте для цього доведеться розібрати телефон. Простіше і безпечніше рішення – це прибрати бруд м’якою тканиною, наприклад, мікрофіброю для окулярів. Якщо бруд тримається впевнено, то ефективно прибрати його зубною щіткою. Пам’ятайте, що очищення не можна використовувати будь-які рідини, включаючи засоби для чищення, оскільки вони можуть завдати ще більшої шкоди динамікам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.