Середа, 17 Липня, 2024

Встановили чергову відеокамеру: дніпряни активно отримують «листи щастя»

“Листи щастя”, як називають у народі штраф за перевищення швидкості, стали приходити дніпрянам після установки камери при в’їзді в місто з боку Запоріжжя. Навряд чи монтажем подібної сучасної техніки можна когось здивувати, тим більше що в Дніпрі – це не перша встановлена ​​камера, яку так активно обговорюють місцеві жителі. Далі на dnepr-future.

Якщо конкретно говорити про “запорізьку”, то вона маячить біля вітальної таблички, яка, до слова, не так давно піддалася редагуванню: з напису “Дніпропетровськ” вийшов “Дніпро”. Про те, що за вашою швидкістю та маневрами на цій ділянці дороги стежать, говорить відповідний знак, який знаходиться безпосередньо перед цим місцем.

Варто нагадати, що фіксувати порушення ПДР за допомогою відеокамер в Україні почали два місяці тому – в червні. Автолюбителі, які перевищили швидкість більш ніж на 20 кілометрів на годину, повинні будуть заплатити 255 гривень. “Лист щастя” з штрафною сумою в 510 гривень прийде за перевищення більше 50 кілометрів на годину.

Раніше в прес-службі патрульної поліції відзначили, що пристрої TrueCam в Дніпрі будуть встановлені на проспектах Слобожанський і Дмитра Яворницького; Полтавському, Запорізькому й Донецькому шосе, а також на вулицях Маршала Малиновського, Набережних Перемоги і Заводської.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.