Четвер, 25 Квітня, 2024

У прибережній зоні річки Дніпро демонтували альтанки

У прибережній зоні міста Дніпро продовжують проводити роботи з демонтажу незаконно встановлених будівель, пише dnepr-future.com.ua.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук «Департамент торгівлі та реклами ДМР» 26 січня 2022 року повідомив інформацію про те, що на лівому березі міста за адресою: вулиця Малиновського, будинок 21, були виявлені незаконно встановлені споруди. Перевірка показала, що альтанки поряд з водною зоною були встановлені без дозвільних документів, які на це необхідні.

Після цього на вказану адресу прибули представники комунального підприємства для розчищення прибережної території. Після виконання робіт з демонтажу значно звільнилася територія у прибережній зоні річки Дніпро.

Відповідно до рішення 11-ї сесії міської ради щодо проведення перевірок прибережної зони, Департамент торгівлі та реклами Дніпровської міської ради разом із підпорядкованим ним КП «Дніпровські активи» розчистили ще одну ділянку землі від самостійно встановлених споруд. На даний момент роботи та перевірки з цього питання продовжуються.

Раніше інспекція звітувала, що лише за останній місяць було демонтовано близько 30 самостійно зведених споруд (будки, ангари, причали, гаражі тощо).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.