Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі будують Центр надання адміністративних послуг

Новий Центр надання адміністративних послуг зводять на території екс ради Індустріального району. В цій будівлі жителі зможуть одержати як і адміністративні, так і соціальні послуги. Раніше жителям Дніпра приходилось їздити по всьому Дніпру за різними необхідними документами – тепер сподіваються, що все стане набагато легше. Далі на dnepr-future.com.ua.

Такий варіант розташування буде дуже зручний, бо місце, де зараз будують цей центр, підходить найкращим чином, сюди дуже легко приїхати з усіх кутків нашого міста. Таке рішення жителі сприймають позитивно.

В Центрі надання адміністративних послуг можливо отримати будь-яку соціальну послугу, наприклад можливе буде реєстрування за місцем проживання, одержання паспорту, оформлення пенсійних виплат, субсидії, і так продовжувати можна ще довго.

Це – потрібна інфраструктурна будівля, це – дуже потрібний проект, бо управління соціального захисту надає багато соціальних послуг, які існують в Україні. Центр надання адміністративних послуг буде знаходитись за адресом: проспект Слобожанський 8.

На першому та другому поверсі буде знаходитись приймальні, де адміністрація зможе приймати відвідувачів. На інших поверхах будуть облаштовані офіси для робітників центру. Всередині зміниться кардинально все, на перших поверхах будуть приміщення роботи з людьми, не буде ніяких стін і перегородок, все буде відкрите і доступне для всіх. Буде все видно і організовано для відвідувачів, для маломобільних груп та людей з особливими потребами, наприклад спеціальні ліфти, підіймачі, які будуть спеціально розроблені для таких груп людей.

Зараз, будівництво на етапі утеплення приміщення, на поверхах вже є невеликі заготовки офісів. Будівництво профінансовано за проектом президента України «Велике Будівництво».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.