Неділя, 26 Травня, 2024

Реконструкція Успенської площі продовжується: що вже зроблено на даний момент

Ось уже кілька місяців у місті Дніпро продовжуються роботи щодо капітальної реконструкції Успенської площи, пише dnepr-future.com.ua. Які зміни вже внесено за цей період? Який обсяг робіт виконано?

Тут вже було висаджено саджанці дерев, завершуються роботи з укладання тротуарної плитки, а також облаштовують елементи майбутнього благоустрою. Ще були встановлені нові опори для світлофорів та вуличного освітлення. Після закінчення ремонту це перехрестя з вулицею Ливарною буде регульованим, а переходи з підсвічуванням та піднятими. І найголовніше, відтепер тут з’явиться освітлення у дві сторони: освітлюватиметься як проїжджа частина, так і тротуар. Про прогрес реконструкції Успенської площі повідомляє Телеграм-канал «Urban-Dnipro».

Варто зазначити, що дизайн нових опор освітлення став більш стильним і сучасним, а всі комунікації, які проведені до опори, акуратно заховані під землею.

Нагадаємо, що у зв’язку з реконструкцією площі Успенської в середині грудня 2021 року в мережі інтернет з’явилися чутки про те, що закриватиметься ліцей № 100 та переміщення учнів даного навчального закладу в іншу будівлю. Мер міста Дніпро Борис Філатов прокоментував ситуацію та спростував цю інформацію, висловившись про те, що вона не є дійсністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.