Середа, 29 Травня, 2024

Дніпропетровська область у червоній зоні – які нові обмеження

Магазини, торгівельні центри, кафе і ресторани – тільки для вакцинованих! Дніпропетровська область потрапила у червону зону, через яку у Дніпрі додалися нові карантинні обмеження. Зараз же, у більшість закладів без ковід-сертифікату потрапити не можна! Але, чи дотримуються Дніпряни нових обмежень і що з масочним режимом? Деталі на сайті dnepr-future.com.ua.

Ситуація в транспорті

Червона зона почала діяти з 18 жовтня, понеділка.  Але, у маршрутках  водії продовжують брати людей, які прямують по маршруту без вільного посадочного місця, порушуючи карантинні вимоги. 

Водії пояснюють, що просто не можуть відмовити пасажиру у перевезенні. Але, як-не-як, більшість пасажирів в салоні таки дотримуються масочного режиму. Але є й такі, яким надіти маску важко і які вигадують всілякі відмовки. 

У міській раді повідомили: якщо ситуація з коронавірусом у Дніпрі погіршиться, у Дніпрі можуть посилити карантині обмеження, такі як: скорочення дії пільгового проїзду за часом, надання послуги лише вакцинованим пасажирам у маршрутках і так далі. 

Заклади громадського харчування

Кафе у червоній зоні також повинні запрошувати лише вакцинованих гостей. На жаль, на практиці ж вхід можливий для усіх гостей, але без сертифікату обслуговують лише на винос.

Деякі кафе йдуть далі і перегороджують прохід у середину. Персонал відмітив, що через нові карантинні вимоги, кількість клієнтів зменшилась у декілька разів, проте онлайн заказів стало набагато більше, наприклад через кур’єрську доставку.

Непродовольчі магазини та ТРЦ

Такі ж самі вимоги діють і на непродовольчі магазини, але ось на Запорізькому шосе у будівельному гіпермаркеті, схоже, про ці обмеження не в курсі. Охоронці не перевіряють відповідні документи у гостей, на касі ніяких питань про вакцинацію чи тест на коронавірус не запитують. 

Пізніше, там були проведені пояснювальні бесіди з персоналом будівельного центру від адміністрації.

Адміністратор розповів, що на вході стоять попереджувальні плакати, які попереджають гостей про червону зону і нові карантинні обмеження.

Массові заходи

Також, заборонено без ковід-довідки відвідувати масові заходи. Так, перед концертом Ірини Білик, в театрі опери і балету організували ретельну карантинну перевірку. На вході відвідувачів театру змусили показати сертифікат про вакцинацію або одужання.

Для багатьох такі вимоги стали неприємним сюрпризом, тому що про це інформація появилась за декілька годин до початку, як кажуть відвідувачі.

Для того, щоб відвідувачі без сертифікату таки змогли потрапити на концерт, просто в приміщенні театру розвернули невеликий намет, де було можливим здати тест на коронавірус, який коштував 300 гривень. 

Рейди та перевірки поліції

Також, у вівторок поліція і держпродспоживслужба вийшла перевіряти дотримання карантину у торгівельних центрах. Відвідувачі без всіляких обурень демонстрували сертифікати. 

Але порушення знайшли серед персоналу ресторану. Ось, у офіціанта немає справки про вакцинацію, а сертифікат в “Дія” не відображається. Правоохоронці склали адмінпротокол.

За таке порушення, підприємцю світить чималий штраф.

Вже створено 75 бригад, які будуть кожен день робити такі рейди на перевірку щодо дотримання карантину.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.