Неділя, 21 Квітня, 2024

Як правильно встановити газовий котел в Дніпрі

Система опалення жилих приміщень від міських котелень відходить у минуле. Її замінили компактні газові котли, встановлені в приватних  оселях, що не дивно, адже індивідуальне опалення — це  комфортний мікроклімат у квартирі та гаряча вода, що йде цілодобово з крана.

І все, що потрібно зробити власнику житла для цього —  встановити газовий котел, оформивши терміновий виклик майстра.

В цій статті ми розповімо, що потрібно для встановлення газового котла в Дніпрі та до кого звертатися з цього приводу.

Який котел вибрати?

Процес вибору котла доцільніше всього починати з визначення власних потреб. Простіше кажучи, якщо в пріоритеті обігрів — обирайте одноконтурний котел, якщо хочете, щоб у домі була завжди гаряча вода, купуйте двоконтурний.

Крім цих агрегатів, також існують інші види котлів: герметичні, з відводом чадного газу через димохід та вентильовані, так звана “труба в трубі”, де одна постачає кисень, а друга відводить відпрацьовані залишки.

Газові котли  діляться:

  • підлогові, настінні, парапетні за способом монтажу;
  • вентильовані та атмосферні, за типом пальника.

Їх розрізняють також за способом підпалу, відведення CO та за видами пального.

Щоб встановити та під’єднати газовий котел, треба вибрати відповідну модель, розібратися з системою монтажу та підготувати приміщення.

Важливо пам’ятати, що від правильного встановлення агрегата залежить не тільки енергоефективність, але й безпека мешканців оселі.

 Варіанти встановлення газового котла

Як не дивно, але  придбавши такий пристрій, його власники нерідко планують самостійний монтаж газового котла,  вочевидь, щоб зекономити на оплаті послуг спеціалістів. Зауважимо, що навіть, якщо відкинути всі вимоги технічних служб, які контролюють експлуатацію котлів, сама по собі процедура монтажу є складною, адже потрібно правильно визначити місце його розміщення, зробити розмітку, встановити апарат, підвезти газ та зробити обв’язку.  При цьому мають бути враховані численні технічні  вимоги та норми газової служби.

Що з цього можна робити самому? Краще нічого, але офіційно дозволяється самостійний монтаж, решту робіт виконують професіонали зі спеціальними допусками https://master911.ua/uk/service/ustanovka-gazovogo-kotla/geo/dnepr

Куди звертатися, щоб під’єднати газовий котел в Дніпрі ?

Швидка та якісна  установка газового котла в Кривому Розі  та Дніпрі  — це комплексна послуга,  заявку на яку за лічені хвилини  можна оформити на сайті Майстер 911. Що для цього потрібно? Заповніть в режимі онлайн анкету на відповідну тему та відправте  її менеджеру компанії. Вільний майстер зв’яжеться з вами через кілька хвилин.

На сайті компанії Майстер 911 ви також можете дізнатися  про актуальні ціни за установку газових  котлів  в Кривому Розі, Дніпрі та інших містах України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.