Четвер, 18 Квітня, 2024

Вибір брокера для торгівлі на валютному ринку

У спільнотах, присвячених заробітку в інтернеті, часто згадується трейдинг, зокрема, на валютному ринку (форекс). Але для успішного зайняття цим видом діяльності мало просто створити аккаунт у брокера та поповнити депозит. Необхідно мати свою торгову систему — але навіть найуспішніша з них не гарантує, що ви торгуватимете в плюс, якщо брокер вибраний неправильно.

На що в першу чергу варто звернути увагу під час його вибору і як це пов’язано з результатами вашої торгівлі?

Скільки років компанії

Найнадійніші компанії, які займаються брокерською діяльністю, знаходяться на цьому ринку щонайменше кілька років. Історія деяких із них налічує десятки років. Це показник надійності — адже таким компаніям не доводиться проводити ребрендинг чи створювати нові проекти з нуля, щоб позбавитися негативної репутації. Навпаки, відгуки від клієнтів про них переважно позитивні, а деякі з цих клієнтів стають згодом постійними.

Торгові умови

Для того, щоб отримати уявлення про торгові умови брокера, просто відкрити сайт компанії — вони викладені вже на головній сторінці. До цього поняття входять:

  • мінімальний депозит;
  • наявність чи відсутність верифікації користувача (політика KYC);
  • кількість активів, що торгуються, та їх категорій (хтось пропонує лише валютні пари, хтось — ще й акції, метали, товарний ринок);
  • свопи та комісії за угоди;
  • спреди – фіксовані або плаваючі.

Все це вибирається відповідно до вашої торгової системи. Якщо ви віддаєте перевагу інтрадеям, значить, вам важливі спреди (якщо ж ви використовуєте скальпінг, їх важливість стає набагато більше). Своп має значення у випадках, коли на ринок приходить середньостроковий трейдер, чиї угоди можуть «висіти» в терміналі тижнями і на них накопичуватиметься якась сума свопу. Зазвичай він негативний — з вас списується певна сума грошей за кожен день угоди. Буває й позитивний своп – зазвичай він нараховується за продаж. Уточніть умови, які пропонує дилінговий центр.

Обов’язково треба дізнатися про список активів, які тут пропонуються. Часто їх список, особливо у старих компаній, досить великий: тут і класичні валютні пари (власне форекс), і фондові ринки (акції та індекси), і метали (золото, срібло, мідь), і товарний ринок (натуральний газ, кава, пшениця та інше), а останнім часом додалися також криптовалюти. Якщо у вас немає чогось із цього — це не привід відмовлятися від співпраці з брокером, для вас має більше значення присутність тих активів, на яких ви спеціалізуєтесь.

Верифікація користувача, як би ви до неї не ставилися, має бути обов’язково. Це робиться для безпеки грошових переказів, які за успішної торгівлі проводитимуться постійно. Крім того, компанії необхідно переконатися, що ви досягли повноліття, адже тільки таким людям дозволено займатися фінансовими операціями на біржі.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.