Середа, 29 Травня, 2024

Оформлення дизайну інтер’єру в Києві: який стиль обрати?

Дизайн інтер’єру відіграє найважливішу роль у створенні комфорту та затишку не лише у домі, але й в будь-якому іншому приміщенні. Від дизайну інтер’єру залежить не лише вигляд кімнати, але й ергономічність та комфорт. Важливо, щоб інтер’єр відповідав усім вашим вподобанням та смакам. 

Одним із найпопулярніших та завжди актуальних є класичний дизайн квартир київ. Класика – це найкраще рішення для оздоблення інтер’єру, оскільки класичний стиль ніколи не втратить своєї актуальності та відрізняється функціональністю, вишуканістю та зручністю. Якщо ви бажаєте замовити дизайн інтер’єру київ, рекомендуємо звернутися до провідної компанії New Design.

Особливості класичного стилю

Інтер’єр приміщення в класичному стилі вигідно відрізняється від інших, та має свої характеристики та особливості:

 1.  У класичному стилі в приміщенні створюють координаційний центр як основу всього дизайну. Такий дизайн інтер’єру містить ключовий об’єкт, навколо якого будується вся композиція.
 2.  Чітка симетрія та правильність усіх ліній. Усі елементи інтер’єру ніби віддзеркалюють один одного.
 3.  Помірна колірна гамма. Класичний стиль передбачає стримані кольори, без яскравих відтінків.
 4.  Натуральність у кожній деталі. Дизайн класичного інтер’єру повинен містити елементи дорогоцінних металів, дорогих порід дерева, тканин, натурального каменю та шпалер із текстилю.
 5.  Багато світла. Класичний дизайн інтер’єру любить простір та багато джерел освітлення.
 6.  Розкішна атмосфера: картини, ліпнини, мармур, антиквар – усе це створює атмосферу замку.
 7.  Класичний дизайн інтер’єру являє собою наявність сфер та багато вільного простору: високі стелі, арки, колони, прорізи візуально збільшують приміщення та додають йому вишуканості та величі.

Оформити дизайн інтер’єру в класичному зможе лише справжній професіонал та майстер своєї справи. У Києві це компанія New Design.

Дизайн інтер‘єру від New Design – запорука затишного дому

Компанія New Design пропонує киянам широкий спектр послуг із розробки дизайну інтер’єру. Команда компанії складається з висококваліфікованих спеціалістів – майстрів своєї справи, які втілять у реальність усі побажання та задуми клієнта. New Design розробить дизайн будь-якого приміщення. Серед переваг компанії можна виділити:

 •  доступні ціни: усі послуги компанії розраховуються індивідуально, відповідно до особливостей дизайну інтер’єру та ваших побажань;
 •  урахування побажань клієнта. New Design, пропонуючи цікаві ідеї, обов’язково врахують ваші побажання;
 • компанія займається створенням дизайн-проєкту, а також 3D-візуалізації для того, щоб кожен клієнт мав можливість оцінити майбутній дизайн інтер’єру перед початком робіт;
 •  дотримання всіх термінів: компанія виконає всі роботи відповідно до договору;
 •  висококваліфіковані спеціалісти – особливість компанії;
 •  дотримання всіх норм та законів під час реалізації дизайн-проєкту.

На сайті компанії ви можете детальніше ознайомитися з особливостями компанії та вже виконаними роботами, щоб пересвідчитись у професіоналізмі працівників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.