Понеділок, 27 Травня, 2024

Для цікавого дозвілля і не тільки: особливості та переваги онлайн-телебачення

Перегляд фільмів, серіалів, телепередач був і залишається найулюбленішим способом проведення вільного часу для багатьох людей. Але завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій сьогодні є нові можливості, які роблять перегляд ще зручнішим та комфортнішим. Зокрема, це онлайн-телебачення, де телевізійний сигнал передається Інтернетом. Переваги Інтернет-ТВ відчули не лише мешканці великих міст, а й маленьких населених пунктів.

Наприклад, провайдер Volia пропонує підключити Інтернет у Дніпрі на вигідних умовах. Але ви можете вибрати комплексний пакет, що включає Інтернет та телебачення. Дуже зручно та вигідно! Користувачі можуть вибрати канали різного спрямування — розважальні, пізнавальні, освітні, дитячі. Інтернет та телебачення від Volia – оптимальне рішення для великої родини. Адже кожен зможе вибрати те, що найбільше цікаво. Можна використовувати кілька пристроїв одночасно, і це не вплине на якість зображення.

У чому особливість інтернет-телебачення

Найчастіше користувачі не розуміють, у чому різниця між інтернет-телебаченням та супутниковим. Інтернет-телебачення має низку переваг. Для того, щоб переглядати улюблені програми або фільми, не потрібно купувати дорогу антену та ресивер, оплачувати вартість робіт монтажників. Можна переглядати трансляцію з будь-якого гаджета у будь-який час. Крім того, дивитися онлайн-ТВ можна за допомогою різних пристроїв: звичайних телевізорів із приставкою, комп’ютерів, Smart TV, ноутбуків, планшетів, смартфонів. Потік передається різні пристрої, а кількість каналів не змінюється.

Основні переваги інтернет-телебачення

Інтернет-телебачення стає ще популярнішим завдяки наступним перевагам:

  • Ви можете переглядати улюблені телепередачі, фільми, серіали без набридливої реклами.
  • Завдяки архіву телепрограм можна переглядати трансляції в записі.
  • Великий вибір контенту – тепер легко можна підібрати щось цікаве для всіх членів сім’ї, згідно з побажаннями та настроєм.
  • Перегляд можливий із будь-якого місця.
  • Можна переглядати відеокліпи на різних пристроях, а потім можна переключити перегляд на інший пристрій.
  • Ви можете використовувати один обліковий запис для перегляду вмісту на 5 різних пристроях. І при одночасному перегляді на різних гаджетах якість зображення не погіршується. Досить кілька разів клацнути мишею, і можна побачити телетрансляцію у записі чи онлайн. А переглядати відео можна в будь-якому місці, головне – пристрій та доступ до Інтернету.

Провайдер Volia пропонує пакети послуг, де є доступ до Інтернету та Інтернет-ТВ. Менеджери допоможуть підібрати тариф відповідно до ваших вимог та бюджету. Після підключення ви отримаєте доступ до більш ніж 10000 фільмів, серіалів, трансляцій. А ще зможете переглядати інтерактивне телебачення та найкращі шоу, серіали у будь-який час у чудовій якості. Широкий вибір контенту дозволить вам провести час цікаво, приємно та корисно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.