Понеділок, 27 Травня, 2024

Топ поширених помилок при виборі бюстгальтера

У тому випадку, якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт при носінні нижньої білизни, це повинно наштовхнути на думку, що воно підібране неправильно. Бюстгальтери підбирають відповідно до вашого розміру. Мешканкам Дніпра стане в нагоді інформація щодо поширених помилок, які часто допускають при виборі бюстгальтера.

Помилки при виборі бюстгальтера

  1. Розмір. Часто можна зустріти дівчат, які вибирають бюстгальтер на розмір менше. Це дійсно незручно, приносить певний дискомфорт. Вони це роблять заради привабливої улоговинки, яка з’являється при стисненні грудей. Лікарі акцентують увагу на тому, що такий вибір небезпечний для здоров’я грудей, адже порушує процес їх кровообігу. При цьому тугий пояс, кісточки здатні пережимати нервові закінчення.
  2. Кількість застібок. При покупці необхідно вибирати вироби, які застібаються на крайню застібку. Після того, як еластичний пояс з часом розтягнеться, вам не доведеться прощатися з улюбленим бюстгальтером. Можна буде відрегулювати обсяг, використавши наступні гачки.
  3. Тонкий пояс. Чим більше об’єм грудей, тим ширше необхідний пояс в нижній білизні. Це важливе правило, яке дозволяє уникнути ряду проблем. Наприклад, занадто тонкий пояс здатний врізатися в тіло і формувати так звані жирові валики.
  4. Пояс бюстгальтера «повзе» вгору, а чашки тягнуться до підлоги. Це також вказує на те, що ви підібрали невідповідну по розміру нижню білизну. В цьому випадку, пояс занадто широкий, а обсягу чашки просто недостатньо. Фахівці радять віддавати перевагу в цьому випадку моделі з меншим числовим значенням і відповідною буквою.
  5. Бретельки. Якщо розмір підібраний неправильно, бретелі будуть упиватися в шкіру. При цьому залишаються червоні плями, відчувається в цілому дискомфорт. Під бретелями повинні поміщатися два пальця. Це спосіб перевірити бюстгальтер.

«Nosovski.com»

В інтернет-магазині преміальної нижньої білизни кожна знайде щось для себе. Ніяких обмежень у виборі просто не існує. Це різноманітність форм і стилів, колірного виконання, дизайнерська нотка. Саме так можна охарактеризувати розкішні бра магазину від люксових іменитих брендів.

Асортимент дійсно величезний, а образ можна доповнити стильними аксесуарами. Йдеться про кліпси, накладки на груди, бретелі, скотч для одягу, стрічки.

Пошук за категоріями спростить процедуру, користувач зможе легко знайти нижню білизну і аксесуари по бренду, формі, розміру, колірних перевагах. Якщо ж щось не виходить, або необхідна допомога, онлайн-консультанти допоможуть з вибором, або ж з оформленням замовлення.

Представниці прекрасної статі зможуть в інтернет-магазині «Nosovski.com» підібрати кращу нижню білизну від іменитих брендів. Мешканкам Дніпра потрібно звернути увагу на якість, делікатність мережив, елегантний дизайн виробів. Це преміальна білизна, яке змусить вас по-іншому поглянути на своє відображення в дзеркалі.

Правильно підібрана за розміром і вподобаннями білизна допоможе вигідно підкреслити достоїнства фігури, додасть вогника і іскри. Ви зможете міняти образ, як і настрій, втілювати в життя навіть найсміливіші ідеї, чому б і ні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.