Середа, 29 Травня, 2024

Заплановано будівництво нової зони відпочинку на лівому березі Дніпра

На лівому березі Дніпра будують новий житловий комплекс – за адресою: вулиця Гулі Корольової, 12Г. Поруч із новим ЖК облаштують і нову зону відпочинку. Незабаром тут з’явиться новий простір для відпочинку та розваг, пише dnepr-future.com.ua.

У соціальній мережі у Фейсбук вже опублікували фотографії, на яких зображено майбутній вид двору біля нового ЖК Городок. Згідно з візуалізацією нової дворової території видно, що в майбутньому тут з’явиться дитячий майданчик зі спеціальним м’яким покриттям з гойдалками та гірками, зелений сквер, клумба та огорожа. Буде також затишне місце для відпочинку та дорослим, поряд із зоною для відпочинку з’явиться озеленення та освітлення.

Жителі прилеглих будинком зауважили, що територія буде огороджена парканом і припустили, що прогулятися на новій зоні відпочинку вийде лише – мешканцям нового ЖК «Містечко». Думки розділилися: одні вважають це рішення правильним у зв’язку з неодноразовими актами вандалізму. Інші вважають несправедливим, обмежувати доступ місцевих жителів до зони відпочинку.

Нагадаємо, ще минулого місяця було закрито Севастопольський парк для відвідування у зв’язку з будівельними роботами, що почалися. Проект реконструкції передбачає поділ парку на кілька зон:

• Спортивно-рекреаційний (тут з’являться майданчики для зайняття спортом, дитячий майданчик);

• Історико-меморіальна зона (тут розмістять залишки Лазаревської церкви, а також монументальний будинок з пам’яттю про знакових для міста особистостей).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.