Понеділок, 24 Червня, 2024

Як покращити мозковий кровообіг? Дієві лікарські препарати та профілактика

Запорукою повноцінного живлення мозку є його нормальний кровообіг, який залежить від швидкості клітинного метаболізму. Іноді трапляються ситуації, коли мозок припиняє накопичувати необхідні речовини, потребуючи кисню, глюкози, інших елементів. При порушенні нормального кровообігу можуть призначатися лікарські препарати, доступні на сайті Аптека911. Жителям Дніпра буде корисно дізнатися про симптоми цього, а також про профілактику порушення нормального кровообігу.

Мозковий кровообіг: види порушень

Варто зазначити, що раніше з такою проблемою стикалися лише люди похилого віку, проте в останні роки почастішали звернення молодих пацієнтів. Під час порушеного кровообігу відбувається звуження чи закупорювання судин. Відповідно, внаслідок цього сповільнюється швидкість кровопостачання, можливе кисневе голодування і навіть змертвіння тканин.

Під час збільшення розумового чи фізичного навантаження відбувається перерозподіл кровотоку задля того, щоб ті відділи, які найбільше цього потребують, вчасно отримали живлення та кисень. Виділяють такі види порушень.

  1. Гостре, яке проявляється у здорових людей під впливом певних факторів.
  2. Хронічне, виникнення якого провокує нестача живлення та кисню. Через це відбувається поступове ураження тканин.

Як вчасно виявити порушення мозкового кровообігу?

Виділяють характерні симптоми погіршення живлення мозку:

  • напади блювоти, нудота;
  • частий головний біль та запаморочення;
  • психічні розлади, погіршення пам’яті, людина все частіше стає забудькуватою;
  • біль в очах, вухах;
  • аритмія, нестабільний тиск (коливання низького-високого тиску);
  • людину відчуває холод в пальцях рук та ніг. Іноді відчувається печіння у цих ділянках.

При виявленні даних симптомів варто проконсультуватися із лікарем. Призначений курс лікування у такому разі для молодих та літніх людей стане ефективним, а головне – допоможе, а не завдасть шкоди.

Дієві препарати: що призначають лікарі?

Один із лікарських засобів, який користується попитом, це Кавітон. Його випускають у двох лікарських формах: у таблетках (5 мл та 10 мл), а також у формі концентрату для виготовлення розчину.

До головних властивостей препарату відносять: здатність прискорювати обмін речовин у головному мозку, захист клітин від вільних радикалів, зниження в’язкості крові, посилення мозком властивості засвоювати глюкозу. Одна із фармакотерапевтичних дій препарату полягає у покращенні мозкового кровообігу.

Препарат застосовують у неврології, офтальмології, у ЛОР-практиці. У випадках погіршення пам’яті, при швидкій стомлюваності, безсонні, слабкості лікарі також призначають Кавітон, проте лише у якості одного із складових комплексної терапії.  

Де замовити ліки для покращення мозкового кровообігу?

Досить зручно це робити в онлайн-режимі. Жителям Дніпра достатньо перейти на офіційний сайт Аптеки 911, після цього ознайомитися з каталогом товарів або одразу вказати назву препарату у рядку пошуку. Присутність фільтрів (дозування, форми випуску, кількості в упаковці, тощо) значно спрощують та пришвидшують пошук.

У вас є можливість безкоштовно проконсультуватися, щоб напевне знати відповіді на свої запитання. У будь-якому випадку присутність характерної симптоматики – це вже сигнал організму про те, що на це варто звернути увагу. Тож, не варто гаяти дорогоцінний час!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.