Понеділок, 27 Травня, 2024

Найпопулярніший годинник Omega

Швейцарська компанія Omega випускає продукцію, що користується високою величезною популярністю в усьому світі. Представники обох статей з бажанням купують годинник Омега, щоб підкреслити свою респектабельність, практичність та сучасність. Цей яскравий акцент дозволить створити досконалий образ, який точно відповідає тому, що хоче розповісти про себе його власник. Або власниця – вишуканий, елегантний і розкішний жіночий годинник Omega не менш популярний, ніж вироби для чоловіків.

Якщо чоловік або жінка стежать за модними тенденціями і досить забезпечені, дуже висока ймовірність того, що на їх зап’ястях красуються механічні та кварцові моделі Omega.

Про найзатребуваніші з них ми і розповімо в цій статті.

Omega Ladymatic

Блискучий жіночий золотий годинник Омега Ladymatic – це досконала елегантність зовнішнього вигляду, що поєднується з максимальною точністю ходу.

Виконаний із білого золота корпус має класичну круглу форму. Діаметр 34 мм. Браслет виконаний із цього ж матеріалу.

Навколишні, безумовно, оцінять красу та витонченість гільошованого циферблату, із золотими стрілками. Щогодини відзначений діамантом. Циферблат має вказівник дати.

Точність ходу забезпечена коаксіальним брендованим механізмом Omega 8520/8521. На неї не впливає дія магнітних полів, від яких рятує виконана з кремнію балансова спіраль.

Сама ж власниця може побачити, як працює механізм годинника Омега – на задній кришці встановлено прозоре скло.

Co-Axial Chronograph

Популярний чоловічий годинник із золотим водонепроникним корпусом. Це багатофункціональний пристрій, про що говорять покажчик дати, та лічильники хронографа. Циферблат покритий емаллю. Усі показники, що відображаються на розміщених тут елементах, добре читаються.

Водонепроникність – 10 атмосфер.

За надійність ходу відповідає Omega 9300/9301 – ексклюзивний брендовий механізм. Бездоганну точність забезпечує коаксіальна система запуску, що знімає тертя деталей. Ефект намагнічування усувається балансовою кремнієвою спіраллю. Запас ходу – 60 годин.

У комплект входить стильний шкіряний ремінець.

Omega De Ville Tresor

Цей жіночий годинник є втіленням вишуканої класики. Він одягнений в корпус із золота, діаметром лише 36 мм. Товщина теж невелика – 10,6 мм.

Водонепроникність – 3 атмосфери.

Циферблат виглядає лаконічно та водночас дуже стильно. Його поверхня прикрашена ручним гільошуванням. Він захищений міцним сапфіровим склом, під яким розташовані центральні стрілки, покажчик дати, накладні мітки.

Розташований всередині механізм Master Co-axial 8511 відрізняється оздобленням та привабливим декором. Він оснащений 3-рівневою системою коаксіального спуску та балансовою пружиною, виконаною з кремнію. Це гарантує максимальну точність ходу. Існує функція ручного підзаводу.
Цей швейцарський годинник Omega поставляється в комплекті з елегантним шкіряним ремінцем.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.