Четвер, 25 Квітня, 2024

У Дніпрі з’явилася огорожа на вулиці Березинській, вона займає 2 земельні ділянки

Огорожа з профнастилу утворилася біля будівлі №24, що знаходиться на вулиці Березинській. У цій області зробили підготовчі роботи, а саме знесли дерева і поставили біотуалети. Якоїсь інформації щодо даного об’єкту немає, також відсутні розпізнавальні проектні таблички на самій огорожі. Повідомили цю ситуацію місцеві громадяни, які мешкають в даному районі, пише dnepr-future.com.ua.

Очевидці повідомляють, що огорожа з’явилася приблизно 2 тижні тому, але жодної інформації про об’єкт дізнатися не вдалося і сьогодні. Найбільше акцент ставили на спил дерев, оскільки це означає, що підготовка до чогось іде. Також невдоволення викликала огорожа, яка зачіпає пішохідну зону. Таким чином, вона забирає половину тротуару і погіршує прохідність для пішоходів.

Скориставшись публічною кадастровою картою інформацію отримати не вдалося, оскільки ці ділянки не мають практичних призначень та номерів. Микита Реутов, активний громадянин міста, який спостерігає за розвитком Дніпра, повідомив, що конкретики досягти не вдалося. Подальшої інформації слід очікувати на його Facebook сторінці, так як він збирається докопатися до істини.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.