Неділя, 26 Травня, 2024

На Дніпропетровщині з’явиться новий сучасний стадіон

Кому можна позаздрити, так це гравцям футбольної команди з Придніпровського. Вже дуже скоро здійсниться їхня мрія – в селі з’явиться сучасний стадіон. Звичайно, тренуючись на галявині поряд зі свійськими тваринами, які в цей час ласують якраз зеленим покриттям футбольного поля з часткою «не», «золото» чемпіонату навіть свого Нікопольського району здобути непросто, пише dnepr-future.com.ua.

Мешканці Червоногригорівської громади отримають абсолютно новенький стадіон на пустирі, а не реконструйований, де можна проводити офіційні футбольні турніри, адже поле роблять повнорозмірним. Крім того, проект підходить і легкоатлетам, бо він включає бігові доріжки. Натомість уболівальникам, які насолоджуватимуться змаганнями під критими трибунами, не будуть страшні дощі. Для них виділили триста місць. Сповіщати, зокрема, про час та рахунок поєдинків буде електронне табло.

Оперативно, сучасно та якісно – такими словами хочеться описати дане будівництво. Чудово, що про вітчизняне спортивне майбутнє дбають не тільки в містах, а й у маленьких селах. Тепер місцеві спортсмени просто зобов’язані завойовувати трофеї, музей для яких також можна звести на території спортивної бази. 

Наразі вже все готово під штучне покриття на футбольному полі, яке буде високої якості та зможе дати фору багатьом міським аренам. До слова, стадіон такого рівня – перший у Червоногригорівській громаді. Щоб бігуни не травмувалися на доріжках у разі падінь, в планах покрити ті гумовою крихтою. Цієї миті ж лише займаються їх облаштуванням.

Поруч з полем розташовуватиметься адміністративний корпус з тренерськими, душовими, роздягальнями, медпунктом та коментаторськими. Все будівництво – за технологіями енергозбереження. Стадіон у Придніпровському – один із проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.