Субота, 20 Квітня, 2024

Magic Dough – супер подарунок для дітей

День народження дитини! Свято для всієї родини. Що подарувати? Це вам підкаже сайт: https://dnepr-future.com.ua/uk/, який знайшов прекрасну новинку на прилавках супермаркетів міста.
Ми, діти повоєнного часу, коли країна вставала з руїн. Для нас робили свята наші батьки. Саме довгоочікуване, що ми очікували отримати на День Народження, Новий Рік – це солодощі. У дитячому садку на свята ми отримували довгоочікуваний пакетик з цукерками. Це ніколи не забути.
Зараз не дуже здивуєш дітей цукерками, іграшками, новими джинсами. Щоб здивувати і побачити радість на обличчі дитини – подаруйте йому новий пластилін Magic Dough.
Ви посміхнетеся, почувши, що це новинка, яку ніхто ще не знає. Це супер пластилін. На відміну від добре відомого пластиліну, який має специфічний запах і після ліплення на руках залишаються сліди від нього. Цього немає у нового аналога.
Про нього можна сказати, що:
 – в його склад входять: борошно, вода і солі. Алергія тут не загрожує;
 – калейдоскоп фарб просто неймовірний;
 – не прилипає ні до якої поверхні і легко відмивається;
 – новинкою є дуже велика палітра наборів. Є набори для дівчат і для хлопчиків.
У набір входять інструменти для роботи з пластиліном. Це дуже зручно при створенні фігурок складної форми, які тепер можна вирізати з пластилінової заготовки.
Тепер ліплення для вашої дитини стане творчістю, а варто вам спробувати, то можливо це заняття перетвориться в ваше хобі. Ви просто поринете в дитинство і мир фантазій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.