Magic Dough - супер подарунок для дітей

День народження дитини! Свято для всієї родини. Що подарувати? Це вам підкаже сайт: https://dnepr-future.com.ua/uk/, який знайшов прекрасну новинку на прилавках супермаркетів міста.

Ми, діти повоєнного часу, коли країна вставала з руїн. Для нас робили свята наші батьки. Саме довгоочікуване, що ми очікували отримати на День Народження, Новий Рік - це солодощі. У дитячому садку на свята ми отримували довгоочікуваний пакетик з цукерками. Це ніколи не забути.

Зараз не дуже здивуєш дітей цукерками, іграшками, новими джинсами. Щоб здивувати і побачити радість на обличчі дитини - подаруйте йому новий пластилін Magic Dough.

Ви посміхнетеся, почувши, що це новинка, яку ніхто ще не знає. Це супер пластилін. На відміну від добре відомого пластиліну, який має специфічний запах і після ліплення на руках залишаються сліди від нього. Цього немає у нового аналога.

Про нього можна сказати, що:
 - в його склад входять: борошно, вода і солі. Алергія тут не загрожує;
 - калейдоскоп фарб просто неймовірний;
 - не прилипає ні до якої поверхні і легко відмивається;
 - новинкою є дуже велика палітра наборів. Є набори для дівчат і для хлопчиків.

У набір входять інструменти для роботи з пластиліном. Це дуже зручно при створенні фігурок складної форми, які тепер можна вирізати з пластилінової заготовки.

Тепер ліплення для вашої дитини стане творчістю, а варто вам спробувати, то можливо це заняття перетвориться в ваше хобі. Ви просто поринете в дитинство і мир фантазій.

Цікава публікація?

Поділіться нею в соцмережах