Неділя, 26 Травня, 2024

Незаконно створені будівлі демонтовані, вони знаходились у Дніпровському Соборному районі

Сам демонтаж стався 12 січня 2022 року, його провадили робітники комунальної служби з контролю благоустрою Дніпра. Нелегітимні споруди перебували на Камському провулку, області будинку під номером 2А. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Дніпровська міськрада не залишила дане порушення благоустрою поза увагою та зайнялася демонтажем неправомірно збудованих споруд. Виявити цей об’єкт вдалося завдяки плановим територіальним перевіркам, що здійснюються по всьому місту.

Раніше даним спорудам було видано припис, згідно з яким власники мали надати документи, що дозволяють будівництво на даній території. Згодом відповідні документи не надали, а після перевірки міськради вдалося з’ясувати, що з їхнього боку дозволів не надходило. Таким чином вдалося з’ясувати, що земельна ділянка, що обговорюється, забудована неправомірно. Внаслідок всього вищеописаного виконком видав рішення від 15.12.2021 № 1336, на підставі якого було проведено демонтаж. Цією інформацією поділився Олег Брожа, головний експерт із благоустрою Дніпра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.