Середа, 29 Травня, 2024

Браузерна гра Sacralium: що пропонує користувачам нова MMORPG у стилі БК?

Після успіху відомої гри «Бійцівський клуб» розробники ігрового софту всерйоз замислилися над створенням різних варіацій у категорії MMORPG. Але, багато хто з них вирішив створювати версії, для яких необхідний спеціальний додаток-клієнт.

Це не дуже зручно, адже користувачам необхідно мати достатньо пам’яті для його встановлення, а також чекати на завантаження. Проблему вирішили розробники Sacralium. Це нова MMORPG гра, яка буде доступна у будь-якому браузері. Хоча софт на стадії розробки, гравці вже можуть реєструватися та створювати облікові записи.

Що таке MMORPG Sacralium?

Нова браузерна гра, про яку можна побачити багато анонсів у мережі, є унікальною у своєму роді розробкою. Її творці вирішили поєднати у своєму творінні класичну бойову схему з «Бійцівського клубу», сучасну графіку та оригінальний підхід до функціоналу. За рахунок цього гру можна сміливо назвати оригінальним гібридом, який має неповторний сеттинг.

Крім цього, варто виділити низку інших характеристик популярної браузерної гри:

  • Велика кількість ексклюзивних фішок. Розробники ретельно продумували концепцію та змогли створити унікальну гру з безліччю унікальних функцій.
  • Класична механіка Користувачам MMORPG Sacralium не доведеться витрачати багато часу на вивчення особливостей бойової моделі. Тут використовується класична схема із відомої гри «Бійцівський клуб».
  • Оригінальний сюжет. Творці використали скандинавську міфологію, але з деякими змінами. Мова йде про те, що лінія ґрунтується не на традиційних міфах, а на унікальній історії. Її створюють безпосередньо гравці, беручи участь у битвах. За задумом розробників, вони беруть участь у боях нарівні з богами і прокладають шлях до останньої битви. Кожен із користувачів може вибрати собі покровителя, від якого залежатиме талант та інші навички.
  • Особливий підхід до персонажів. Творці впровадили незвичайну рольову систему. У браузерній грі немає класів героїв. Їх рівень та статус визначається за рахунок прокачування. Значення має якість екіпірування та рівень. У битвах можна брати участь як варвар, вбивця, паладина, мага або воїна. Кожен гравець вибирає найбільш відповідного персонажа.
  • Відсутність системи pay-to-win. Це означає, що усі гравці мають рівні шанси на перемогу. Вони не залежать ні від купленого екіпірування, ні від встановлення платних скінів. Запорукою успіху у цьому випадку є виключно вміння гравця.
  • Масштабність. Sacralium належить до групи ігор MMORPG, тому передбачає участь великої кількості користувачів. В одному бою в цьому випадку можуть брати участь до 500 гравців.

Важливим нюансом і те, що браузерна гра перебуває на стадії розробки. Але творці пропонують реєструватися вже зараз. На всіх, хто встигне це зробити, після релізу чекають великі бонуси.

Як взяти участь у грі Sacralium?

Розробники подбали про те, щоб створити зручний сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з яким зможуть легко розібратися досвідчені геймери та новачки. Він виконаний у стилі скандинавських міфів. Перейшовши на головну сторінку можна побачити просту навігацію.

Щоб приєднатися до тих, хто вже встиг оцінити переваги гри, достатньо натиснути кнопку «В бій». Далі потрібно дотримуватися інструкцій та виконати кілька простих кроків. Після цього, гравець стає частиною дивовижного світу, в якому існує протистояння 3 сил: Темряви, Хаосу та Світла. Кожному потрібно вибрати, на чиєму він боці, і як боротиметься із противником.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.